Kim jest Czystosz?

Posted · Add Comment

   W czasach gdy większość wolnego czasu spędzamy przed ekranem komputera, komunikujemy się ze znajomymi głównie poprzez portale społecznościowe i smartfony, brakuje nam ludzi, którzy pamiętają jeszcze czasy gdy młodzież dyskusje osiedlowe najczęściej przeprowadzała na osiedlowym trzepaku. W tych właśnie latach wychowywał się Czystosz. Jest gościem, który pamięta jeszcze jak było dawniej. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy od razu skorzystają z riposty i będą opowiadały jak ciężkie to były czasy. Nasz bohater bardzo często w dorosłym życiu kieruje się zasadami jeszcze z czasów minionych. Doskonale wie przy tym wszystkim jak dbać o czystość i porządek w swoim otoczeniu, choć wielokrotnie popełnia tzw. gafy, to zawsze wytrwale zmierza do celu.

   Urodził się w malutkim miasteczku na południu Polski, w województwie Śląskim. Wychowany w tradycyjnej Śląskiej rodzinie, gdzie Ojciec pracował na kopalni a Matka zajmowała się wychowywaniem dzieci, ma swój “kręgosłup moralny” i nierzadko komentuje obecną sytuację w kraju – również polityczną.

   Od kilku miesięcy jest także “pracownikiem” firmy Interteam. Jako, że obecne miejsce pracy to prawdziwa oaza czystości i porządku, doskonale wie, w którym miejscu zostawia i zabiera kubek gorącej kawy o poranku. Jego głównym zadaniem jest testowanie i ocena produktów firmy, w której pracuje. Nieprzypadkowo właśnie on został wyznaczony do pełnienia tej zaszczytnej funkcji. Jest gościem z którego bije energia, zawsze wesoły, potrafi pocieszyć nawet w najtrudniejszej sytuacji. To właśnie znak obecnych czasów był podstawowym wyborem Czystosza Szorowara na to stanowisko ( Jak twierdzi szef firmy Interteam nazwisko i imię miało tylko minimalny wpływ na wybór). Czystosza spotkacie wszędzie na magazynie, hali produkcyjnej i wielu jeszcze innych miejscach. W naszym fachu to prawdziwy “zawodowiec”, choć do dziś nie potrafi zrozumieć jak i kto wymyślił magnetyczną nakładkę na mopa płaskiego.

   Wśród pracowników słynie z opowieści dotyczących życia prywatnego, dlatego w naszym blogu tak często pojawiają się jego historie. Nie ma jeszcze żony, choć nieustannie poszukuje 😉 Każdego klienta jest w stanie zagadać niemal “na śmierć” choć to zagadywanie ma również wymierny wpływ na sprzedaż! Czasem nieporadny, czasem przemądrzały, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

   To właściwie tyle w temacie informacji na temat Czystosza. Więcej znajdziecie w poszczególnych wpisach na naszym blogu. Trzymajcie za niego kciuki! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.