Czysto dzięki nam… w gastronomii, po pandemii

Posted · Add Comment

Świat ostatnio stanął na głowie, ale chyba powoli wraca na właściwe tory. W końcu po tylu miesiącach z powrotem otwarte są restauracje i hotele! Luzowanie obostrzeń nie oznacza jednak końca pandemii – wciąż ważny jest reżim sanitarny. W jego utrzymaniu z pomocą przychodzą produkty Inter Team!

Reżim sanitarny oznacza m.in. dezynfekcję powierzchni. Do tego celu doskonale nada się preparat DezoClean TM100DZ. To skuteczny, skoncentrowany środek o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym, który można stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Idealnie sprawdzi się do mycia i dezynfekcji stolików i blatów w sali restauracyjnej, miejsc przygotowania posiłków, dezynfekcji sprzętów i urządzeń kuchennych – m.in. piecy, piekarników, mikserów i innych urządzeń.

Dla gości restauracyjnych czy hotelowych powinno się zapewnić dodatkową ochronę antybakteryjną do użytku osobistego. Tu z pomocą przyjdzie PRO SEPTI – mydło ze środkiem antybakteryjnym. Ma oczywiście właściwości dezynfekcyjne i bakteriobójcze, ale również pielęgnacyjne i nawilżające. Bez obaw o wysuszoną delikatną skórę dłoni, można go stosować naprawdę często. Co ważne, mydło PRO SEPTI jest bezwonne, stąd może być również stosowane w kuchni i wszędzie tam, gdzie zapach kosmetyków nie jest mile widziany.

Przyjęło się jednak, że aby skutecznie odkazić dłonie, należy używać profesjonalnych środków do dezynfekcji, których działanie odkażające potwierdzone jest odpowiednimi badaniami. Takie preparaty skutecznie zabijają wirusy i bakterie, co daje pewność naszego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Tu sprawdzi się CLEANMASTER Proseptin, który został przebadany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i Zakład Wirusologii (PN-EN 14476:2013+A2:2019-08) i spełnia najwyższe normy w tym zakresie. Polecamy opakowanie 5-litrowe wraz z dołączonym dozownikiem łokciowym, co zapewnia wygodne i higieniczne użytkowanie.

Mimo, że od dezynfekcji pewnie szybko się nie uwolnimy, to jednak w końcu możemy odetchnąć z ulgą i zjeść coś na mieście. Dzięki stosowaniu produktów Inter Team w naszych firmach, my i nasi goście mogą czuć się bezpieczniej! Działamy też w zgodzie z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.