Czystosz piecze ciasto truskawkowe

Posted · Add Comment

Nareszcie lato! To moja ulubiona pora roku i podejrzewam, że większości z Was też. Bo nic tak nie wprawia w dobry nastrój jak myśl o urlopie i wakacjach lub po prostu o relaksie i odpoczynku w swoim ogródku albo na balkonie. Nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej lubię wylegiwać się na leżaku i objadać soczystymi, słodkimi czereśniami i truskawkami. A skoro o owocach mowa, to dzisiaj wieczorem wpadają do mnie znajomi, więc postanowiłem upiec truskawkowe ciasto.

Nieskromnie mówiąc, wyszło mi rewelacyjnie! Mam nadzieję, że goście podzielą moją opinię i że ciasto będzie im smakowało. Choć za oknem piękna pogoda i chciałoby się teraz odpocząć, niestety nie jest tak dobrze. Bo przecież trzeba jeszcze posprzątać dom… Ale jak już dobrze wiecie, PORZĄDKI to moja specjalność. Uwielbiam dbać o czystość, a że używam produktów marki INTER TEAM, zawsze mam pewność, że mój dom będzie lśnił bez zbytniego wysiłku!

Zaczynam od kuchni, ponieważ trochę tutaj nabałaganiłem. No cóż, tak to już jest przy pieczeniu. Do mycia blatów kuchennych używam środka ForniTech TM40, który ma właściwości myjące, pielęgnujące i nabłyszczające. Skutecznie usuwa wszelkie zatłuszczenia z mytych powierzchni. Ponadto jest uniwersalny, dlatego stosuję go również do mycia drewnianych podłóg. Często wspomagam się także innym produktem marki INTER TEAM jakim jest SoftClean TM30. To skoncentrowany preparat zasadowy do mycia powierzchni zmywalnych. Jeśli chodzi o mycie naczyń to najlepszym rozwiązaniem od zawsze jest dla mnie płyn do zmywarek GastroClar TM115.

W drugiej kolejności biorę się za łazienkę. Produkty dostępne w INTER TEAM są jak zawsze niezawodne, dlatego tu również korzystam z ich środków. Do utrzymania czystości kabiny prysznicowej używam SaniTech TM 10, który usuwa kamień i osady wapienne po twardej wodzie. Do reszty powierzchni bardzo polecam DeoSanit TM11 mający właściwości antybakteryjne i bakteriobójcze.

Kuchnia i łazienka już pachną i lśnią czystością. Zostały jeszcze pokoje. Do wytarcia kurzu z mebli najlepiej sprawdzają się produkty marki CLEANMASTER. Ja używam Forni spray, który posiada specjalny antystatyczny film ochronny, zabezpieczający meble przed osadzaniem się brudu. Na koniec muszę uporządkować jeszcze balkon i mam nadzieję, że się wyrobię, bo goście mają się zjawić u mnie lada moment! Ponownie sięgam po preparat z serii CLEANMASTER – Power spray, który zawsze poradzi sobie z uciążliwymi zabrudzeniami, a ponadto można go używać do różnego rodzaju powierzchni.

Uff…czy Wy też czujecie ten gorąc? Tak się martwiłem, że nie zdążę, a zostało mi jeszcze pół godziny dla siebie. Napracowałem się, to prawda! Ale ze środkami INTER TEAM była to czysta przyjemność. Teraz idę napić się lemoniady i pokroić ciasto, którego piękny zapach unosi się w całym mieszkaniu. A Was już żegnam, ciao!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.