Dzień Czystych Okien

Posted · Add Comment

Przed Wielkanocą spoglądamy do kalendarza świąt nietypowych, a tam… Dzień Czystych Okien. Więc jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze za sobą wiosennego mycia okien, dziś jest najlepszy powód, aby „dzień święty święcić”. Wiemy, że ten domowy obowiązek nie należy do najprzyjemniejszych, ale, choć trudno w to uwierzyć, łatwo spowodować, by stał się przyjemnością. Wystarczy sięgnąć po profesjonalne środki czystości oraz akcesoria od INTER TEAM!

 Kilka lat temu przeprowadzono badania, które nie pozostawiają złudzeń. Okazuje się, że za największą trudność podczas sprzątania, statystyczny Polak uważa mycie luster, witryn i… okien. Dzisiejsze nietypowe święto, a więc Dzień Czystych Okien, to idealny moment, aby udowodnić, że ta czynność może był łatwa, lekka, a przede wszystkim – skuteczna! Bo mycie okien z produktami INTER TEAM to CZYSTA przyjemność!

Najważniejszym zadaniem podczas mycia okien jest oczywiście uzyskanie efektu w postaci uniknięcia zabrudzeń i smug na szybach, które potrafią doprowadzić do białej gorączki nawet kogoś, kto uznawany jest za ostoję spokoju. Potrzebna jest do tego odpowiednia technika mycia oraz „narzędzia”, które pozwolą nam na osiągnięcie tego celu. Warto postawić na preparaty z zastosowaniem nowych technologii, których użycie gwarantuje, że czyszczona powierzchnia będzie mniej podatna na absorbowanie kurzu, tłuszczu i brudu.

Wśród środków polecanych do mycia okien, na pewno warto zwrócić uwagę na CLEANMASTER Uni spray, który doskonale nadaje się do czyszczenia zarówno powierzchni szklanych jak i tworzyw sztucznych, z których zrobione są ramy okien. Uni spray nie pozostawia smug i szybko odparowuje oraz pozostawia przyjemny zapach. „Ekspertem” od mycia powierzchni szklanych jest płyn TIM Glass Nano. Okna, szyby samochodowe czy lustra umyte tym środkiem przez długi czas będą odporne na kurz, tłuszcz oraz brud komunikacyjny. A wszystko dzięki zastosowaniu nanotechnologii, wytwarzającej specjalną powłokę ochronną. Jeśli rozglądasz się nad dobrej jakości preparatami skoncentrowanymi, warto sięgnąć po DeoUni TM61, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły FLT (Fresh Long Time) maksymalnie przedłuża utrzymywanie się zapachu na mytych powierzchniach.

Kiedy masz już najlepszy środek, który skutecznie zwalczy brud na Twoich oknach oraz zabezpieczy je przed szybkim osadzaniem nowych zanieczyszczeń, zrób krok dalej i wybierz odpowiednia dla siebie myjkę, ściągacz do wody, wiaderko oraz inne akcesoria, które znacząco poprawią Twój komfort podczas mycia okien. Wszystkie tego typu produkty, wykonane z najwyższej jakości trwałych materiałów zamówisz bez wychodzenia z domu w sklepie INTER TEAM. Znajdziesz tutaj m. in. kije teleskopowe o regulowanej długości, ściągacze do szyb w różnych rozmiarach, butelki z rozpylaczem, różne rodzaje wiaderek oraz profesjonalne myjki. Dzień Czystych Okien to doskonała okazja, aby sprawić sobie mały prezent, dzięki któremu radość z mycia okien przestanie być tylko marzeniem, a stanie się po prostu rzeczywistością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.